Якщо рослина Аконіт (Борець) має міфологічну історію (12 подвиг Геракла), то назва «Доновіт-ВС», до складу якого він входить, має свою історію і прихований сенс. «Доновіт-ВС» в перекладі з латинської - «дарує життя». Додана абревіатура «ВС» відображає ініціали імені його винахідника - Володимир Собецький. Перекладені ініціали «ВС» на англійську мову - «VS», перетворюються в поняття «проти» і, таким чином, з урахуванням проти онкологічній спрямованості препарату, назва «Доновіт-ВС» має сенс: «Дарує життя в боротьбі проти раку!»

П'ятнадцятирічний досвід застосування запатентованих протиракових таблеток, названих згодом «Доновіт-ВС», (патент України № 55302, патент РФ № 2256443) дозволив розробити методики найбільш ефективного їх застосування, виходячи з отриманих при доклінічних дослідженнях наукових результатів і терапевтичної практики при клінічної апробації.
Що ж лікує «Доновіт-ВС», чим він корисний, які області найбільш ефективного його застосування? Перш за все, розглянемо область онкопатологій у міру виникнення проблеми онкозахворювань.
Препарат ефективний при профілактиці і лікуванні онкопатологій 2-х категорій людей. В першу входять люди з не сприятливою онкоспадковістю. До другої ті, у яких життя і робота проходять в умовах високого ризику онкозахворювань, це - чорнобильці; працівники атомних електростанцій; ті, хто пов'язаний з утилізацією ядерних відходів; ті, у яких робота і служба проходять поблизу атомних реакторів; військовослужбовці, які перебувають в умовах застосування боєприпасів зі збідненим ураном або потрапили в місця з радіоактивним зараженням. У цю групу входять також люди, які мимоволі вживають, «завдяки» сучасним технологіям, їжу і використовують в побуті канцерогенні речовини.
Далі, якщо у людини діагностували рак, то в залежності від стадії його розвитку і ступеня злоякісності ракових клітин, сучасний протокол лікування в основному включає, перш за все, операцію, а потім хіміо і / або променеву терапію або тільки хіміо і / або променеву терапію.
«Доновіт-ВС» на передопераційної стадії дозволяє призупинити ріст пухлини. В результаті по її краях утворюється сполучна тканина, і таким чином, пухлина охоплюється як би «капсулою», на томограмах це добре видно. Природно, хірургам легше посікти таку «капсулу», ніж пророслу пухлину. Крім того, на передопераційної стадії, за рахунок впливу на організм хворого препарату «Доновіт-ВС», зміцнюється його імунна система, що дає йому можливість легше перенести операцію.
Застосування «Доновіт-ВС» на стадії химио або променевої терапії дає можливість хворим, по-перше, за рахунок зміцнення імунної системи, легше перенести їх негативний вплив на організм, а по-друге, як показали дослідження, дії препаратів хіміотерапії і променева терапія з «Доновіт -ВС» проходять більш ефективно за рахунок спільного впливу на ракову пухлину.
Застосування препарату «Доновіт-ВС» в подальшому, після проведених операції і хіміопроменевої терапії, найбільш ефективно дозволяє запобігти можливому утворенню метастазів. Наукові дослідження та клінічні спостереження показали, що «Доновіт-ВС» захищає організм від утворення метастазів до 90% по різних видах пухлин.
На цьому лікувальні властивості «Доновіт-ВС» не обмежуються. Широкий спектр його терапевтичного впливу на організм обумовлений наявністю в аконіті Джунгарському цілого комплексу інших корисних речовин, крім алкалоїдів аконітина.
Ефективно також застосування препарату «Доновіт-ВС» в комплексному лікуванні при захворюванні опорно-рухового апарату (артритах), бронхолегеневої системи (гострих і хронічних бронхітах), а також при захворюваннях, які вимагають прийому імуномоделюючих засобів.
"Доновіт-ВС", володіючи яскраво вираженими імуномоделюючими властивостями, впливає на організм в цілому. При прийомі препарату підвищується працездатність організму, його захисні властивості, поліпшується робота мозку і пам'яті, підвищується опірність захворюванням, в тому числі вірусним. Бажано застосовувати "Доновіт-ВС" в період епідемій грипу.
Ось, далеко не повний перелік, вживання препарату «Доновіт-ВС» в профілактичних і лікувальних цілях.

Заслужений лікар України, доктор медичних наук Собецький В.В.
Генеральний директор «НВФ АКСОМЕД», к.т.н., доцент Аксьонов Г.М.