Генеральний директор «Науково-виробничої фірми АКСОМЕД», Аксьонов Генадій Миколайович, один з винахідників препарату «Доновіт-ВС», ділиться накопиченою інформацією щодо застосування препарату, своїми думками про сучасну онкологію і дає деякі поради онкохворим.

Як фахівець з радіоелектроніки, фізики і теорії систем за освітою і покликанням, 20 років детально вивчає нові методи, методики, моделі, сутність виникнення та лікування ракових пухлин, я прийшов до деяких висновків, з якими хотів би поділитися з онкохворими. Моя інформація не зашкодить Вам точно, а от допомогти може: продовжити життя, підвищити її якість, не допустити можливих помилок, зробити правильний вибір і т.п.

Теорія систем надає людині такий науковий набір правил та інструментів, який можна застосувати до системи будь-якої складності, в тому числі і до «Людині» як складної само організованої системи. Основний принцип пізнання в «Теорії систем» - «Знати все про щось і щось про все». Мало бути тільки лікарем-онкологом, щоб зрозуміти природу і сутність онкологічних захворювань. Лікар-онколог, як пілот літака, повинен дотримуватися строгих алгоритмів і правил, а точніше «Протоколу», затвердженого Міністерством охорони здоров'я, і ​​відхилення від цих правил карається законодавством. Інша справа, що літак давно застарів, також як і «Протокол», і паливо неякісне, але дуже дороге і, монопольно продається крутими корумпованими структурами, зав'язаними на мільярди доларів, лобіюється непорядними чиновниками, яких все влаштовує до того моменту, поки це не торкнеться їх самих і вони, раптом, виявляться пасажирами цього, що зазнало аварії літака.

Я це написав все до того, щоб було ясно, що зрозуміти природу раку і, тим більше перемогти його, можна тільки на основі серйозних наукових теорій і досліджень фахівцями різного профілю: медиками, психологами, біологами, біохіміками, фармацевтами, генетиками, ботаніками, біофізиками, синергетиками, філософами, математиками, радіофізиками і, звичайно, фахівцями з теорії систем, які зможуть об'єднати і проаналізувати всі отримані різними фахівцями знання.

За 20 років наукових досліджень, створеного препарату «Доновит-ВС», доктором медичних наук, заслуженим лікарем України Собецьким В.В. (на мій погляд, лікарем від Бога) і вашим покірним слугою, було задіяне понад 15 наукових і лікувальних установ. Я називаю їх партнерами (дивіться сайт aksomed.kiev.ua/), тому що, ті серйозні дослідження, які вони провели, часом за символічну плату, не можна віднести до взаємин Замовник - Виконавець. Співробітники, до речі фахівці найвищої кваліфікації, тільки одного інституту онкології ім. Кавецького за 5 років виконали 15 наукових робіт (повний цикл доклінічних досліджень за Європейською системою GLP) на трьох видах тварин, в тому числі і вперше в Україні навислобрюхих в'єтнамських свинях, найбільш близьких до геному Людини.

На жаль, слід констатувати, що на сьогоднішній день не відома природа виникнення та розвитку злоякісних захворювань. Більшість з безлічі теорій і моделей появи ракових захворювань, які на сьогоднішній день популярні, розхожі, існують, описані, в тому числі, такі як вірусна теорія (вірус папіломи), іммунодіфіцітная, гельмітная (паразитарна), відсутність вітаміну В-17 і багато інших, мають місце бути. Але це все спостережувані слідства, а причина знаходиться десь глибше на рівні не зрозумілих і не відкритих до цих пір явищ, пов'язаних з порушенням управління клітинним поділом. Треба визнати, що існують, до речі, про це багато вчених вже і пишуть, інформаційно-енергетичні поля поки невідомою та не підтвердженою фізичними експериментами природи, хоча спостерігаються опосередковано і існуючі у вигляді якихось математичних величин. Будемо сподіватися, що незабаром відбудеться інформаційний прорив і людству стане більш відома і зрозуміла природа раку ...

А поки, - п'ять загальних порад, можна назвати це фазами, стадіями комплексного лікування або оптимальної на сьогоднішній день поведінки при онкологічних захворюваннях.

1) Стадія психотерапії.

Перемагає онкозахворювання тільки той, «хто переміг його спочатку у себе в голові». Кілька аргументів на захист цієї тези. Статистика показує, що найменше онкозахворюваннями хворіють священнослужителі, причому різних віросповідань, а кращий відсоток зцілення у істинно віруючих. Справа в тому, що всі вони володіють умінням вірити в свого Бога і це вміння вірити вони можуть переносити на своє захворювання: «Я ніколи не захворію», «Мене ця хвороба ніколи не здолає», «Мій Бог захистить мене» тощо. Сам спосіб життя, наприклад, православних християн, зменшує ймовірність онкозахворювань, а віра допомагає здолати цю хворобу. На багатьох православних сайтах можна прочитати безліч прикладів, коли віра допомагала лікуванню онкохворих.

Медицина знає, що тривожний стан, пригніченість, стрес заважають лікуванню, страх пригнічує роботу імунної системи (часто онкологічні хворі потрапляють в замкнуте коло: сильний страх,що з'явився,прискорює хід хвороби). Професійні психологи, люди з сильною волею, твердими переконаннями і вірою можуть допомогти собі та іншим людям. Приклади можете подивитися на нашому сайті, зокрема, про прекрасну людину РівільКофман (стаття: «Вилікувати казкою»).

Є пацієнти, яким рідні не говорять, що у них рак, боячись, що вони психологічно зламаються і швидше підуть з життя. Це особливий випадок і я не знаю, як правильно чинити в таких ситуаціях. Але в будь-якому випадку навколишні повинні створювати атмосферу віри в перемогу над хворобою, акцентуючи увагу на кожній позитивній дрібниці: «Дивись, мама, ти сьогодні краще виглядаєш, у тебе краще апетит, дивись щічки порожевіли, менше болю, ти далі сьогодні пройшла, більше зробила і т.д.".

Вольова людина, знаючи, що у нього онкозахворювання, повинен займатися самотренінгом, самонастроюванням на перемогу над хворобою. Фактично людина, таким чином, своєю волею, вірою, думкою втручається в систему управління клітинним поділом, коригує її і тим самим допомагає організму перемогти хворобу.

2) Дієтотерапія.

Не годуйте ракові клітини!

Основна відмінність ракових клітин від нормальних - це їх підвищений метаболізм. Вони швидко ростуть, діляться і різко збільшується їх кількість. З'являється нова підсистема в системі людського організму. Ця підсистема вимагає харчування, вона починає будувати свою систему харчування, добудовуючи кровоносні і лімфатичні судини, через які надходять поживні речовини і кисень, а також видаляються продукти розпаду.

     Як і будь-який зростаючий організм, пухлина вимагає багато тваринних білків (м'яса і риби), а також глюкозу. Тому їх, так само як і сіль, яка бере участь в калієво-натриевом обміні зростаючих клітин, треба їсти менше. Прочитайте статтю «Дієтотерапія» на нашому сайті: aksomed.kiev.ua. У ній наводиться приклад дієти голландського лікаря Моермана.

І ще одна порада: «Ніколи не кидайтеся в крайнощі, все добре в міру». Все, що я написав і порадив вище, точно Вам не зашкодить, а це найголовніший принцип в медицині!

 

3) Те, що пропонує офіційна медицина.

Онкологи офіційної медицини обмежені «Протоколом», затвердженим МОЗ. «Крок вліво, крок вправо ...». Чесних і сумлінних з них часом просто шкода, настільки обмежені їхні кошти і можливості лікування онкохворих, особливо в Україні. Набір лікарських засобів і методик стандартний: операція, хіміопроменева, гормональна терапії.

Найрадикальнішим і ефективним, звичайно, є своєчасно і грамотно проведена хірургічна операція! Все залежить від розміру пухлини, її локалізації, структури ракових клітин, стану здоров'я пацієнта. Якщо лікар-онколог радить, то операцію робити треба обов'язково. Але всюди і завжди є нюанси, які часто відіграють домінуючу роль. Два приклади, що б було зрозуміло, про що йде мова.

Діагноз: рак грудей, потрібна операція. Можна пошкодувати жінку і зробити «секторальну» операцію, видаливши частину грудей, але, як правило, через рік-два, а то і раніше - рецидив, метастази і поганий результат, а точніше летальний. А можна видалити грудь повністю разом з лімфовузлами. Як правило, така радикальна операція дає найкращі результати. Моя мама прожила після такої операції, яку їй зробили в 50 років, ще 36 років і померла від інсульту.

Ще один приклад, тепер вже пов'язаний з нашим «Доновітом». Відомо (див. Книги: Алефіров Андрій Миколайович «Цар-зілля Аконіт» і «Борець за життя Аконіт», а також (aksomed.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=42&Itemid=31 в кінці: donovit1. zip) алкалоїди аконітина припиняють зростання пухлини, тим самим по краях утворюється якийсь бар'єр із сполучної тканини, типу «мішка», «капсули». на це також впливає і антиангіогенний механізм, що впливає на ендотеліальні клітини, що вистилають кровоносні судини, які під дією аконітина не розвиваються, не дають зростання новим судинам і, тим самим, позбавляють пухлину харчування. В результаті хірургу, природно, легше посікти «капсулу», «мішок», ніж пророслу в тканини «медузу». Але ж, якщо дозволяє час, всього-то треба за місяць до операції пропити курс «Доновіту».

Хіміотерапію можна робити теж по-різному. По-перше, чи завжди треба? По-друге, всі препарати хіміотерапії розроблялися під певний вид пухлини, під певну структуру ракової клітини. Часто, на жаль, через дорожнечу або відсутності відповідних препаратів хіміотерапії ця вимога не витримується і за розповідями онкохворих «їм вливають червону, чорну або жовту хімію». По-третє, вливати можна по-різному. Можна в вену, отруюючи весь організм, а можна, якщо дозволяють умови, як це роблять судинні хірурги за допомогою катетера прямо в пухлину, та ще й підігрітий хіміопрепарат, так як пухлина боїться підвищеної температури. Ще краще вводити препарати хіміотерапії «метрономно», частіше, але в менших дозах, тим самим підтримуючи постійний терапевтичний рівень препаратів. По-четверте, бажана комплексна (комплементарна) терапія: наприклад, хіміотерапія або променева терапія разом з «Доновітом». Тоді хворі, як показали проведені клінічні випробування, легше переносять і хіміотерапію, і променеву терапію. Наведу цитату з сайту однієї з сучасних німецьких клінік: (http://www.med-most.de/programm_rak.html).

«Як відомо, класичне лікування пухлин базується на їх оперативне видалення, а також променевої та хіміотерапії. Отримавши в останні роки розвиток, так звана, комплементарна, або додаткова терапія на біологічній основі, порівняно швидко зарекомендувала себе як високоефективний і перспективний спосіб лікування практично всіх онкологічних захворювань.

     Базується комплементарна протиракова терапія на застосуванні рослинних препаратів, що володіють підвищеними антиканцерогенними властивостями, ензимів, мікроелементів, певних вітамінів, гомеопатії, і інших методів, що підвищують імунітет, зменшують побічні явища опромінення та хіміотерапії. Поряд з перерахованим вище, дані препарати припиняють зростання ракової пухлини, а також сприяють запобіганню рецидивів і метастазів.

В результаті протиракової терапії поліпшується і стабілізується загальний стан і самопочуття пацієнтів. Одночасно усуваються такі,що важко переносяться симптоми і побічні явища, як болі, нудота, блювота, відсутність апетиту, запаморочення, слабкість, депресія, безсоння і т.п. Важливо відзначити, що біологічні методи лікування раку добре комбінуються з класичною терапією і дозволяють уникнути застосування сильнодіючих знеболюючих коштів, парентерального харчування і інвалідизацію пацієнтів. При цьому пацієнти зберігають активний спосіб життя і добре переносять необхідну, але пов'язану з ускладненнями і стресом променеву і хіміотерапію або операцію.

Спираючись на досвід німецьких медиків, які спеціалізуються на профілактиці та лікуванні раку, слід підкреслити - надзвичайно важливо, щоб комплементарна терапія була включена в програму лікування пацієнта якомога раніше. Практично відразу ж після встановлення шокуючого діагнозу і тривала до повної стабілізації стану хворого».

Корисну, на мій погляд, легко розуміється звичайним читачем книгу про лікування ракових пухлин отрутами, написав М. Жолондз: «Новая практика исцеления рака» (див. Сайт) http://www.koob.ru/jolondz_m/.
А ось, що рекомендує доктор медичних наук, заслужений лікар України Собецький В.В. на підставі більш ніж 20-ти річного клінічного досвіду застосування «Доновит-ВС» (основна діюча речовина алкалоїди аконітина джунгарского).

«У післяопераційний період, в період реабілітації онкохворих необхідно застосовувати «Доновит-ВС», з одного боку, як препарат, який зупиняє і уповільнює ділення ракових клітин і їх метастазування, а, з іншого боку, як засіб, що підтримує імунітет онкохворого, що сприяє більш легкому подоланню наслідків променевої і хіміотерапії».

Проведені клінічні дослідження показали, що загальні променеві реакції (головний біль, нудота, зміни в аналізах крові) були відсутні у онкохворих, які пройшли променеву терапію, яким попередньо давали «Доновит-ВС». Хворі, які отримували хіміотерапію, переносили її значно легше на тлі прийому препарату.

Дозування і спосіб застосування «Доновит-ВС»:

  1. На до операційної стадії лікування. Здійснює «капсулирование» пухлини і сприяє її ефективному видаленню. Хірургам легше видалити «капсулу», ніж пророслу «медузу». Крім того перед операцією у пацієнта зміцнюється імунна система і він легше її переносить, а також знижується ризик виникнення метастазів. Приймати методом «гірка» або по 2т 3 рази в день, а краще за індивідуальною схемою, рекомендованої на основі інформації отриманої з результатів аналізів даного пацієнта. Рак хвороба системна і суто індивідуальна. Як говорив і писав знаменитий лікар д-р Е. Ревічі, який вилікував тисячі онкохворих: "У кожного свій рак".
  2. При хіміо і / або променевої терапії. З одного боку, пацієнти легше переносять препарати хіміотерапії та променеву терапію, одночасно підвищуючи ефективність їх лікувальної дії.

 Приймати по 2т 3рази в день.

  1. У післяопераційний період сприяють нерозповсюдженню та знищенню метастазів.
    Приймати по 2т 3рази в день.

     При розщепленому курсі променевої терапії, під час перерви між першим і другим етапами, застосовувати «Доновит-ВС» за схемою «гірка» або по 2т. 3 рази на день, залежно від стадії процесу і стану хворого. Після проведення курсу променевої терапії «Доновит-ВС» приймати по 2т 3 рази в день. Прийом здійснюється протягом 3 місяців, тобто до першого контрольного дослідження. У разі відсутності пухлинного процесу таке дозування може зберігатися від 6 місяців до 1 року. Далі необхідно проконсультуватися з лікарем про необхідність подальшого застосування препарату або зменшення дози.

У разі неповного регресу пухлини препарат приймається більш тривалий час (кілька років) і дозування встановлюється лікарем. Можлива наступна схема: 1-й тиждень - 2т 3 рази в день, 2-й тиждень - 3т 3 рази в день, 3-й тиждень - 2т 3 рази в день і 4-й тиждень - 2т 3 рази в день, такі цикли повторюються щомісяця.

Онкологічні хворі IV стадії приймають препарат постійно в дозуванні 3т 3 рази в день.
Ефективність застосування «Доновит-ВС» в таблетованій формі, сприяла пошуку нових форм лікарської доставки алкалоїдів. В результаті чого були створені крем «Доновит-ВС3» і свічки «Доновит-ВС». Крем дозволяє знімати запалення в зовнішніх лімфовузлах при їх ураженні, запобігати місцеві променеві реакції при проведенні курсу променевої терапії, а також впливати на близько розташовані (до 20 мм) пухлини, зменшуючи їх або припиняючи їх ріст. Крем «Доновит-ВС3» наноситься 2-3 рази на день на шкіру в зоні проекції пухлини. У разі збільшення зовнішніх лімфатичних вузлів - наноситься на лімфовузли.При проведенні променевої терапії крем наноситься місцево на зону опромінення 2-3 рази на день.

Свічки «Доновит-ВС» доставляють алкалоїди аконітина (основна діюча речовина), ректальне або вагінальне безпосередньо в проблемні області. При цьому наявність у складі свічок димексида, дозволяє доставити алкалоїди на глибину 15-20 мм, що найбільш ефективно при простатитах, аденомі простати, геморої, а також при різних вагінальних захворюваннях.
4) Реабілітація.

Найголовніше в реабілітаційний період - не допустити метастазування пухлини. Начебто все вже добре: зроблена операція, проведена хіміопроменева терапія, пацієнт починає набирати силу після всіх екзекуцій і, природно, заспокоюється. Але, якщо в організмі були колись уже створені умови для розвитку ракової пухлини, то чому б їй не повториться? Крім того, треба пам'ятати, що ракова клітина посилено захищається і, як показують останні дослідження, має свою систему захисту. Ось чому, часто ракова клітина при операції, біопсії, хіміопроменевої терапії захищається, сприймаючи ці маніпуляції, як «напад» і загрозу своєму існуванню, «відстрілюючи» при цьому і поширюючи по організму через кровоносну і лімфатичну системи собі подібні клітини, які потім розростаютьсяв метастази. Тому в цей період, а він визначається в онкології 5-річним терміном, по-перше необхідний періодичний об'єктивний контроль і, по-друге, прийом проти метастатичних препаратів. «Доновит-ВС» якраз і є таким препаратом. Дослідження, проведені в інституті онкології ім. Кавецького показали, «Доновит-ВС» до 93% затримує метастазування, наприклад, карциноми легенівЛьюїс.

Чого не можна приймати в період реабілітації, так це препарати що містять імунністимулятори: женьшень, пантокрин, лимонник далекосхідний, ехінацею і т.п. На жаль, в нашій практиці було п'ять випадків, коли ехінацея, як імунний стимулятор в перші 5-7 днів давала поліпшення самопочуття хворого, а потім наступало різке численне метастазування і людина «згорав» буквально протягом місяця. Взагалі, в цей період потрібно дуже обережно ставиться до імунних стимуляторів, так як вони стимулюють і зростання метастазів. І найголовніше, треба завжди знати, що ви приймаєте, які ліки, які трави, настоянки і т.д.

5) Профілактика раку.

Американські онкологи заявляють, що основні методи профілактики онкологічних захворювань дуже прості і виконувати їх може абсолютно кожен. У недавньому звіті Американського Суспільства боротьби з раком повідомило, що 50% смертей від онкологічних захворювань могли бути попереджені, якщо б пацієнти вчасно змінили б свій спосіб життя. Наприклад, відмовилися б від куріння, підтримували нормальну вагу і проходили своєчасні медичні обстеження.

Куріння, безперечно, є основною причиною смертей від ракових захворювань. У Сполучених Штатах, майже третина всіх смертей від раку (а це понад 170 000 летальних випадків щорічно) пов'язана з курінням, стверджує американське Товариство боротьби з раком. І, незважаючи на це, майже чверть американців (у тому числі 22% підлітків) все ще курить.

Постійне переїдання, недолік фізичної активності, і надлишок ваги також призводять до онкологічних захворювань і є причиною 188 277 смертельних випадків від раку щорічно.

Для зменшення ризику виникнення раку рекомендується їсти не менше п'яти разів на день фрукти і овочі, виконувати хоча б протягом 30-60 хвилин п'ять разів на тиждень фізичні вправи. Також не рекомендується вживання великої кількості алкоголю, так як це, за деякими даними, може привести до збільшення ймовірності раку стравоходу, зіва і рота.

Після відмови від куріння і підтримки нормальної маси тіла, найбільш ефективним способом запобігання онкологічних захворювань є періодичне проходження медичних обстежень.

«Доновит-ВС», володіючи імунне укріпляючими властивостями (це не імунне стимулятор), впливає не на окремі хвороби, а на організм в цілому. При прийомі препарату «Доновит-ВС» підвищується працездатність організму, його захисні властивості, поліпшується робота мозку за рахунок нормалізації його кровообігу, поліпшується пам'ять, підвищується опірність захворюванням, в тому числі вірусним, він також має виражені протипухлинні властивості.

Для профілактики онкозахворювань - по 1 таблетці 2-3 рази на день протягом 1 місяця. Потім після 1-2 місяців перерви, курс необхідно повторити.

Особам похилого віку з метою продовження і підвищення якості життя - по 1 таблетці 1 раз на день. Протягом 3 місяців один раз на рік. Профілактику краще починати навесні або восени. Що дає «Доновит-ВС» літній людині? Перш за все - здоров'я. Підвищує опірність організму хворобам, зміцнює імунітет, підвищує витривалість, уповільнює процес старіння. Нормалізує рівень холестерину в крові.

Зі свого досвіду бесід з онкохворими, я прийшов до такого висновку –онкозахворювання стимулюється, на додаток до вище написаного, пережитими нервовими стресами. Коли людина всередині себе, в своїй душі, не може усунути стресовий фактор, який може бути самої різної природи: переживання про смерть близької людини, відсутність необхідних коштів на навчання дитини, втомлива тривала нервова робота, заздрість, докори сумління і т.д. і т.п. Вихід - треба докорінно змінити життя і ставлення до неї і до людей. Стати добрішими, не здійснювати поганих вчинків, філософськи ставитися до життя.

 

Всього Вам найкращого, Геннадій Аксьонов