Дослідження впливу Доновіту-ВС на клітинний, гуморальний та неспецифічний імунітет у хворих на рак яєчників та рак молочної залози

Система захисту організму від чужорідних речовин складається з клітинного, гуморального та неспецифічного імунітету. Клітинний імунітет - частина придбаного імунітету. Лейкоцити в процесі життя вчаться, стикаючись з різними бактеріями, вірусами та іншими чужорідними об'єктами, виробляючи специфічні імунні відповіді. Гуморальний імунітет спрямований на утворення антитіл і активацію лейкоцитів, які сприяють знищенню шкідливих і чужорідних речовин всередині організму, в тому числі вірусів. Неспецифічний (вроджений) імунітет - це однотипні реакції організму на будь-які чужорідні антигени. Головним клітинним компонентом системи неспецифічного імунітету служать фагоцити, основна функція яких - захоплювати і перетравлювати проникаючі ззовні агенти, в тому числі віруси.
В результаті проведених досліджень в Київському міському онкологічному центрі встановлено, що включення в схему комплексного лікування жінок, хворих на РМЗ і РЯ нового українського препарату Доновит-ВС призводить до істотного відновлення показників клітинного, гуморального та неспецифічного імунітету, а саме СDЗ +, СD19 +, СD56 +, ЦВК, ФА та ФІ.
Це дослідження доводить, що заголовок: «Доновит-ВС зміцнює імунну систему і допомагає в боротьбі з онкозахворюваннями» є достовірним. Див. ЗВІТ.